DOBROČINNÁ AUKCE PRO DOMÁCÍ HOSPIC JORDÁN |
Vážení přátelé!
Navazujeme na úspěšnou
Dobročinnou aukci v prosinci 2010
(vydražením uměleckých děl získal Domácí hospic Jordán 140 tisíc korun),
Dobročinnou aukci v roce 2013, kdy jsme prodali díla za 160 000,- Kč, a
Dobročinnou aukci v roce 2016, kdy jsme prodali díla za 400 000,- Kč !!!.
Po dalších 3 letech Vás zveme na 4. pokračování.
KDY: v neděli 8. prosince 2019 od 16:00 h.
KDE: v hotelu Palcát v Táboře
Tváří a patronkou Dobročinné aukce 2019 je paní Olga Sommerová,
dlouholetá podporovatelká hospicové péče.
„Proč potřebujeme hospice? Díky hospicové péči mohou nevyléčitelně nemocní dožít doma – důstojně, bez bolesti, v kruhu svých blízkých.“
Olga Sommerová
PARTNEŘI DOBROČINNÉ AUKCE:
Propozice:
Autor věnuje do aukce výtvarné dílo. Zadá vyvolávací cenu.
Domácí hospic Jordán (DHJ) vystaví autorovi darovací smlouvu.
Díla budou prezentována na webu Galerie Malšice www.galerie.malsice.eu .
Nejedná se o internetovou aukci, díla lze koupit pouze na slavnostní aukci.
Pokud se zájemce o dílo nemůže osobně zúčastnit aukce, má možnost na základě vyplnění plné moci pověřit dražebníka Domácí hospic Jordán zastupováním při dražbě. V plné moci si zájemce zvolí katalogové číslo díla, název položky, vyvolávací cenu a limit. Vyplněnou a podepsanou plnou moc zašlete na adresu pořadatele dražby.(Klikni zde: Plná moc k zastupování při dražbě)
Kontakty pro přihlášení do aukce:
Dobročinní aukcionáři:
Pavel Klíma, klimapavel@seznam.cz, tel. 606 794 978,
Pavel Talich, pavel.talich@centrum.cz, tel. 723 156 657
nebo pracovnice Domácího hospice Jordán:
Lucia Kopřivová Markovová, lucia.koprivova@hospicjordan.cz, tel. 602 613 205.
Klikni zde: Aukční řád této Dobročinné aukce 2019
Aukční číslo: 001 Autor: František Peterka Název díla: Píseň horizontu Technika: dřevořez (1973) Formát: 40 x 23 cm web autora: ... vyvolávací cena: 2 000,-Kč |
Aukční číslo: 002 Autor: Marie M. Šechtlová Název díla: Pierot IV Technika: litografie Formát: 28 × 21 cm web autora: web autora: www.facebook.com/sechtlova vyvolávací cena: 1 000,-Kč |
Aukční číslo: 003 Autor: Lidia Domagala (PL) Název díla: Laka Technika: akryl na plátně (2019) Formát: 30 x 40 cm web autora: ... vyvolávací cena: 2 500,-Kč |
Aukční číslo: 004 Autor: Krzysztof Ryfa (PL) Název díla: W lese Technika: akryl na plátně (2018) Formát: 50 x 50 cm web autora: ... vyvolávací cena: 2 500,-Kč |
Aukční číslo: 005 Autor: Krzysztof Trzaska (PL) Název díla: Ptaki Technika: akryl na plátně (2019) Formát: 40 x 40 cm web autora: ... vyvolávací cena: 2 500,-Kč |
Aukční číslo: 006 Autor: Iza Kostiukow (PL) Název díla: Edycja limitowana Technika: komb. technika (2019) Formát: 25 x 25 cm web autora: ... vyvolávací cena: 1 250,-Kč |
Aukční číslo: 007 Autor: Andrzej Fronczak (PL) Název díla: Metropolis 202 Technika: akryl na plátně (2019) Formát: 40 x 30 cm web autora: ... vyvolávací cena: 2 500,-Kč |
Aukční číslo: 008 Autor: Božena Cajdler-Gruszkiewicz (PL) Název díla: Malwy Technika: olejový pastel na papíře (2019) Formát: 20 x 30 cm web autora: ... vyvolávací cena: 750,-Kč |
Aukční číslo: 009 Autor: Zofia Samusik-Zaremba (PL) Název díla: Kosmos Technika: akryl na plátně (2019) Formát: 40 x 40 cm web autora: ... vyvolávací cena: 2 500,-Kč |
Aukční číslo: 010 Autor: Elžbieta Pierchala (PL) Název díla: Wrzosowisko Technika: akryl na plátně (2019) Formát: 30 x 40 cm web autora: ... vyvolávací cena: 3 750,-Kč |
Aukční číslo: 011 Autor: Milan Pokorný Název díla: A bylo vyřčeno slovo Technika: akryl, sololit (2012) Formát: 50 x 67 cm web autora: ... vyvolávací cena: 3 000,-Kč |
Aukční číslo: 012 Autor: Milan Pokorný Název díla: Matka znesvářených synů Technika: akryl, plátno (2018) Formát: 65 x 55 cm web autora: ... vyvolávací cena: 3 000,-Kč |
Aukční číslo: 013 Autor: Milan Pokorný Název díla: Všichni ti, ze zakázané jim zahrady Technika: akryl, plátno (2018) Formát: 45 x 45 cm web autora: ... vyvolávací cena: 2 500,-Kč |
Aukční číslo: 014 Autor: Pavel Talich Název díla: Bernard # 40/2013 Technika: camera obcsura (2017) Formát: 30 x 30 cm web autora: www.paveltalich.com vyvolávací cena: 1 000,-Kč |
Aukční číslo: 015 Autor: Pavel Talich Název díla: Břízy Technika: camera obcsura (2008) Formát: 60 x 50 cm web autora: www.paveltalich.com vyvolávací cena: 3 000,-Kč |
Aukční číslo: 016 Autor: Jiří Vráblík Název díla: Valašsko Technika: dřevo, zlato (2017) Formát: 30 x 30 x 5 cm web autora: ... vyvolávací cena: 2 000,-Kč |
Aukční číslo: 017 Autor: Martin Navrátil (SK) Název díla: Chameleón Technika: akryl, fosfor, plátno (2019) Formát: 40 x 40 cm web autora: ... vyvolávací cena: 3 750,-Kč |
Aukční číslo: 018 Autor: Zuzana Medzay (SK) Název díla: Murano happines VI Technika:starodávná enkaustika (2018) Formát: 30 x 30 cm web autora: ... vyvolávací cena: 1 750,-Kč |
Aukční číslo: 019 Autor: Ewa Čmok Název díla: Les Technika: akvarel, papír (2019) Formát: 40 x 30 cm web autora: ... vyvolávací cena: 1 000,-Kč |
Aukční číslo: 020 Autor: Jiří Vaněk Název díla: Píseň písní Technika: akryl, sololit (2017) Formát: 40 x 58 cm web autora: ... vyvolávací cena: 5 000,-Kč |
Aukční číslo: 021 Autor: Zdenka Marie Nováková Název díla: Podvečer u rybníka Technika: olej, plátno (2014) Formát: 40 x 40 cm web autora: ... vyvolávací cena: 7 000,-Kč |
Aukční číslo: 022 Autor: Věra Krumphanzlová Název díla: Bude sněžit Technika: pastel, papír (2019) Formát: 20 x 20 cm web autora: ... vyvolávací cena: 1 000,-Kč |
Aukční číslo: 023 Autor: Karel Prášek Název díla: Hledání tvaru Technika: akryl, plátno (2016) Formát: 42 x 33 cm web autora: ... vyvolávací cena: 7 000,-Kč |
Aukční číslo: 024 Autor: Jan Tichý Název díla: Horizont Technika: akryl, plátno (2019) Formát: 40 x 40 cm web autora: ... vyvolávací cena: 7 000,-Kč |
Aukční číslo: 025 Autor: Jan Tichý Název díla: Miska Technika: autorský porcelán (2019) Formát: 20 x 20 x 20 cm web autora: ... vyvolávací cena: 1 200,-Kč |
Aukční číslo: 026 Autor: Eva Heřmanská Název díla: Skloněná Technika: smalt na mědi (2017) Formát: 20 x 15 cm web autora: ... vyvolávací cena: 2 500,-Kč |
Aukční číslo: 027 Autor: Eva Vlasáková Název díla: V létě Technika: akryl, plátno (2019) Formát: 40 x 30 cm web autora: ... vyvolávací cena: 5 000,-Kč |
Aukční číslo: 028 Autor: Jan Samec Název díla: Letní motiv Technika: akryl, olej, plátno (2018) Formát: 24 x 18 cm web autora: ... vyvolávací cena: 1 500,-Kč |
Aukční číslo: 029 Autor: Lenka Pálková Název díla: Tři stromy Technika: olej, plátno (2018) Formát: 50 x 50 cm web autora: ... vyvolávací cena: 5 000,-Kč |
Aukční číslo: 030 Autor: Bohunka Waageová Název díla: Velký třesk Technika: litografie (1992) Formát: 48 x 67 cm web autora: ... vyvolávací cena: 1 500,-Kč |
Aukční číslo: 031 Autor: Šárka Coganová Název díla: Osudové životní linie Technika: kombinovaná technika (2019) Formát: 70 x 50 cm (rámováno) web autora: ... vyvolávací cena: 3 000,-Kč |
Aukční číslo: 032 Autor: Pavel Klíma Název díla: U Vltavy rovina Technika: akryl + pastel (2018) Formát: 70 x 50 cm web autora: www.klimapavel.com vyvolávací cena: 5 000,-Kč |
Aukční číslo: 033 Autor: Magdalena Kopotová Název díla: Klobouk Technika: .............. Formát: .......... web autora: ... vyvolávací cena: 5 000,-Kč |
Aukční číslo: 034 Autor: Šimona Součková (F) Název díla: Narcisky – Břeh – diptych Technika: akryl na plátně (2019) Formát: 30 x 30 cm web autora: ... vyvolávací cena: 2 000,-Kč |
Aukční číslo: 035 Autor: Viera Ráčková (SK) Název díla: In danie Technika: akryl na plátně (2019) Formát: 50 x 70 cm web autora: ... vyvolávací cena: 2 500,-Kč |
Aukční číslo: 036 Autor: Alexander Mosio (SK) Název díla: Kohout Technika: akryl na plátně (2018) Formát: 70 x 50 cm web autora: ... vyvolávací cena: 8 700,-Kč |
Aukční číslo: 037 Autor: Josef Šarman (SK) Název díla: Šumavské nokturno – Zima Technika: akryl na plátně (2019) Formát: 60 x 90 cm web autora: ... vyvolávací cena: 7 500,-Kč |
Aukční číslo: 038 Autor: Erika Surányiová (SK) Název díla: Jesenný strom Technika: akryl na plátně (2019) Formát: 50 x 60 cm web autora: ... vyvolávací cena: 5 000,-Kč |
Aukční číslo: 039 Autor: Jiří Strachota (SK) Název díla: Nekonečný příběh III Technika: akryl na papíru (2015) Formát: 45 x 36 cm web autora: ... vyvolávací cena: 5 000,-Kč |
Aukční číslo: 040 Autor: Ester Ksenzsigh (SK) Název díla: Fialový zamat Technika: olej na plátně (2019) Formát: 40 x 30 cm web autora: ... vyvolávací cena: 3 300,-Kč |
Aukční číslo: 041 Autor: Oľga Ovsepian (SK) Název díla: Magnolia Technika: olej na plátně (2014) Formát: 40 x 40 cm web autora: ... vyvolávací cena: 1 300,-Kč |
Aukční číslo: 042 Autor: Daniela Mlynaričová (SK) Název díla: SV III – Svatá Trojice Technika: akryl na dřevě (2019) Formát: 24 x 29 cm web autora: ... vyvolávací cena: 2 500,-Kč |
Aukční číslo: 043 Autor: Ivanka Eldé (SK) Název díla: Vivaldiho husle – Jar Technika: suchý pastel na papíře (2018) Formát: 40 x 60 cm web autora: ... vyvolávací cena: 1 300,-Kč |
Aukční číslo: 044 Autor: Ivanka Eldé (SK) Název díla: Husle Technika: akryl na plátně (2018) Formát: 40 x 50 cm web autora: ... vyvolávací cena: 1 000,-Kč |
Aukční číslo: 045 Autor: Ivanka Eldé Název díla: Zlaté husle Technika: akryl na plátně (2018) Formát: 30 x 40 cm web autora: ... vyvolávací cena: 750,-Kč |
Aukční číslo: 046 Autor: Fero Paluška (SK) Název díla: Pod Horou Technika: akvarel na papíře (2019) Formát: 36 x 46 cm web autora: ... vyvolávací cena: 1 250,-Kč |
Aukční číslo: 047 Autor: Josef Pěchoušek Název díla: Abstrakce Technika: olej na papíře (1972) Formát: 30 x 40 cm web autora: ... vyvolávací cena: 2 000,-Kč |
Aukční číslo: 048 Autor: Roman Křelina Název díla: Zahrada ticha Technika: akryl na plátně (2019) Formát: 50 x 50 cm web autora: ... vyvolávací cena: 5 000,-Kč |
Aukční číslo: 049 Autor: Michal Dubnický Název díla: Horská krajina Technika: akryl na plátně (2019) Formát: 50 x 50 cm web autora: ... vyvolávací cena: 5 000,-Kč |
Aukční číslo: 050 Autor: Alena Čermáková Název díla: Modrý portrét Technika: olej na sololitu Formát: 50 x 42 cm web autora: ... vyvolávací cena: 1 500,-Kč |
Aukční číslo: 051 Autor: Alena Čermáková Název díla: V zahradě Technika: olej na kartonu Formát: 50 x 70 cm web autora: ... vyvolávací cena: 1 500,-Kč |
Aukční číslo: 052 Autor: Lenka Herzogová Název díla: Na břehu Technika: dekalk (2014) Formát: 50 x 70 cm web autora: ... vyvolávací cena: 4 000,-Kč |
Aukční číslo: 053 Autor: Josef Synek Název díla: Vesnice II. Technika: olej na plátně (2018) Formát: 50 x 70 cm web autora: ... vyvolávací cena: 5 000,-Kč |
Aukční číslo: 054 Autor: Nakladatelství Argo Název díla: Andy Warhol: Gigant Technika: kniha, limitovaná edice (2017) Formát: 33 x 43 cm, 7,5 kg web autora: ... vyvolávací cena: 4 500,-Kč |
Aukční číslo: 055 Autor: Petra Klváčková Název díla: Srdce vesmíru Technika: akryl na plátně (2019) Formát: 30 x 30 cm web autora: ... vyvolávací cena: 2 000,-Kč |
Aukční číslo: 056 Autor: Teodor Buzu Název díla: Smír Technika: olej, plátno (2002) Formát: 60 x 35 cm web autora:www.teodorbuzu.com vyvolávací cena: 9 700,-Kč |
Aukční číslo: 057 Autor: Ivo Falco Sokol Název díla: Šumavské stráně I. Technika: kresba jehlou na papíru (2013) Formát: 51 x 72 cm web autora: ... vyvolávací cena: 6 500,-Kč |
Aukční číslo: 058 Autor: Ivo Falco Sokol Název díla: Ze šumavské krajiny Technika: kresba jehlou na papíru (2013) Formát: 51 x 72 cm web autora: ... vyvolávací cena: 6 500,-Kč |
Aukční číslo: 059 Autor: Vlasta Sušerová Název díla: Šumava Technika: akryl na plátně (2019) Formát: 70 x 70 cm web autora: ... vyvolávací cena: 3 000,-Kč |
Aukční číslo: 060 Autor: Jaromír Matoušek Název díla: Hromadný křest Technika: olej na plátně (2015) Formát: 50 x 60 cm web autora: ... vyvolávací cena: 2 500,-Kč |
Aukční číslo: 061 Autor: Jann Bárta Název díla: Tři (za)stavení Technika: olej (2019) Formát: 20 x 20 cm web autora: ... vyvolávací cena: 2 000,-Kč |
Aukční číslo: 062 Autor: Otakar Novák Název díla: Jako vůl na porážku… Technika: kresba tuší na papíru (2016) Formát: 30 x 42 cm web autora: ... vyvolávací cena: 300,-Kč |
Aukční číslo: 063 Autor: Otakar Novák Název díla: Kdo to zatemňuje… Technika: kresba tuší na papíru (2016) Formát: 30 x 42 cm web autora: ... vyvolávací cena: 300,-Kč |
Aukční číslo: 064 Autor: Alena Kissová Název díla: ... bez názvu... Technika: lineární tisk na papíru (2019) Formát: 60 x 80 cm web autora: ... vyvolávací cena: 500,-Kč |
Aukční číslo: 065 Autor: Marta Kotková Název díla: Doutníky Technika: autorská fotografie (2018) Formát: 40 x 30 cm (pasparta + rám) web autora: ... vyvolávací cena: 300,-Kč |
Aukční číslo: 066 Autor: Marta Kotková Název díla: Abstrakt Technika: autorská fotografie (2018) Formát: 40 x 30 cm (pasparta + rám) web autora: ... vyvolávací cena: 300,-Kč |
Aukční číslo: 067 Autor: Marta Kotková Název díla: Trávy Technika: autorská fotografie (2018) Formát: 40 x 30 cm (pasparta + rám) web autora: ... vyvolávací cena: 300,-Kč |
Aukční číslo: 068 Autor: Mirka Bočanová Název díla: Jaro Technika: akryl na plátně (2017) Formát: 24 x 18 cm web autora: ... vyvolávací cena: 400,-Kč |
Aukční číslo: 069 Autor: Mirka Bočanová Název díla: Léto Technika: akryl na plátně (2017) Formát: 24 x 18 cm web autora: ... vyvolávací cena: 400,-Kč |
Aukční číslo: 070 Autor: Mirka Bočanová Název díla: Podzim Technika: akryl na plátně (2017) Formát: 24 x 18 cm web autora: ... vyvolávací cena: 400,-Kč |
Aukční číslo: 071 Autor: Miroslav Oliva Název díla: Faun Technika: kamenina (2019) Formát: výška 50 cm web autora: ... vyvolávací cena: 3 000,-Kč |
Aukční číslo: 072 Autor: Roman Šedina Název díla: Váza KA Technika: stříkaná kamenina Formát: výška 47 cm web autora: www.romansedina.com vyvolávací cena: 8 000,-Kč |
Aukční číslo: 073 Autor: archiv SUPŠ Bechyně Název díla: Skřítek Technika: keramika (2019) Formát: výška 42 cm web autora: ... vyvolávací cena: 500,-Kč |
Aukční číslo: 074 Autor: archiv SUPŠ Bechyně Název díla: Mísa prořezávaná I. Technika: keramika Formát: průměr 28 cm web autora: ... vyvolávací cena: 200,-Kč |
Aukční číslo: 075 Autor: archiv SUPŠ Bechyně Název díla: Mísa prořezávaná II. Technika: keramika Formát: průměr 28 cm web autora: ... vyvolávací cena: 200,-Kč |
Aukční číslo: 076 Autor: archiv SUPŠ Bechyně Název díla: Mísa prořezávaná III. Technika: keramika Formát: průměr 28 cm web autora: ... vyvolávací cena: 200,-Kč |
Aukční číslo: 077 Autor: archiv SUPŠ Bechyně Název díla: Váza litá Technika: keramika Formát: výška 25 cm web autora: ... vyvolávací cena: 300,-Kč |
Aukční číslo: 078 Autor: Danica Žížalová Název díla: Pozdní odpoledne Technika: akryl na plátně (2019) Formát: 30 x 30 cm web autora: ... vyvolávací cena: 2 000,-Kč |
Aukční číslo: 079 Autor: Vlastimil Slabý Název díla: Melodie parků Technika: fotografie Formát: 60 x 60 cm (adjustováno) web autora: http://vsfoto8.wix.com/slaby vyvolávací cena: 1 500,-Kč |
Aukční číslo: 080 Autor: Vladimír Nosek Název díla: … a zase to jablko ! Technika: koláž (2019) Formát: 70 x 70 cm web autora:.. vyvolávací cena: 2 500,-Kč |
Aukční řád
1. Dobročinná aukce uměleckých děl se koná 8. prosince 2019.
Pořadatelem aukce je Domácí hospic Jordán, o.p.s.
2. Dobročinná aukce je veřejná.
3. Umělecká díla jsou před aukcí k nahlédnutí na webových stránkách www.galerie.malsice.eu.
4. Umělecká díla jsou dražena dle pořadí uvedeného v aukčním katalogu, shoduje se s pořadím na webu www.galerie.malsice.eu.
5. Za katalog s dražebním číslem uhradí dražitel 50,-Kč. Bez dražebního čísla nelze dražit.
6. Po vyvolání předmětu mohou dražitelé činit příhozy zvednutím dražebního čísla, přičemž za příhozy se považuje:
• 200,-Kč při vyvolávací ceně do 2 000,-Kč včetně,
• 500,-Kč při vyvolávací ceně do 10 000,-Kč včetně,
• 1000,-Kč při vyvolávací ceně nad 10 000,-Kč.
7. Pokud není přes dvojí vyzvání přihozeno, oznámí licitátor ještě jednou poslední podání a přiklepne věc dražiteli. Přiklepnutím se z dražitele stává vydražitel.
8. Dražitelem (kupujícím) může být pouze osoba starší 18 let.
9. Cena dosažená na dobročinné aukci je cenou konečnou, vydražiteli nejsou účtovány žádné další poplatky. Pořadatel vydá vydražiteli doklad o vydražené věci.
10. Pořadatel dobročinné aukce je oprávněn v průběhu aukce zařazovat přestávky.
11. Vydražitel je povinen zaplatit vydražený předmět ihned po ukončení dobročinné aukce (odklepnutím poslední položky dobročinné aukce), popř. domluvit si s pořadatelem způsob úhrady a převzetí vydraženého předmětu.
12. V případě, že vydražitel neuhradí přiklepnutou věc podle bodu 11, považuje se věc za nevydraženou a může být do aukce zařazena znovu.
V Táboře 31. 3. 2019
Aukce 2010: více ZDE |